Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!
Mirror forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

+5
Ivana
Margita
Decode
Barbie Klaus
Tea
9 posters

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Decode Thu 24 May - 20:12:47

hahaha, ne presiram te, nego se to odnosi na tvoju generaciju generalno.

Nego da dodam još nešto, možda je to laka literatura, ali nemoj misliti da nemamo kriterije. I u tome ima lošeg i kvalitetnog. Zato i pitamo za preporuke.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Barbie Klaus Thu 24 May - 22:09:57

Da se malo raspišem...Prosvjetljena sam xD

Film je dobar,ali se ne poklapa sa knjigama..Valjda je problem što sam prvo čitala knjige,i likovi se ne poklapaju,ni izgledom ni imenima..
Onda..prva knjiga je fantazija,mogu je čitati milion puta ali sam se zbog druge pokajala što sam uopšte čula za Federika Moću..Druga knjiga je razočarenje,sve je nekako natrpano,izmjenjeno..to više nije priča o Babi i Stepu...već o Stepu i nekoj tamo klinki a Babi je od glavnog lika spala na neki tek tamo sporedni lik iz prošlosti
Barbie Klaus
Barbie Klaus
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 861
Mirror novac Mirror novac : 448
Primljeno likeova Primljeno likeova : 4
Join date Join date : 2011-07-25

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Thu 24 May - 22:54:44

Ja sam upravo odgledala i italijansku verziju filma i njom nisam uopšte oduševljena! Nema mi hemije između glavnih likova, devojčica koja glumi Babi izgleda kao da ima 15 godina, a ne 17,5, i sve mi je nekako siromašnije u odnosu na špansku varijantu. Jedino što im je tu reditelj dao nekoliko "minuta" sreće što mi je falilo u španskoj verziji, mnogo je brzo došao tužan kraj.

Slažem se sa tobom, Adna, da druga knjiga uopšte nije o njima dvoma i da mi je to baš smetalo dok sam čitala, sve vreme sam se nadala velikom pomirenju i happy end-u, kad ono ništa :(((((((

Ali možda je tako i životnije, Babi se jeste promenila i ova druga devojka je možda bolja za njega. U svakom slučaju sa nestrpljenjem čekam filmski nastavak, a iz trejlera se vidi da ima dosta izmena u odnosu na knjigu, tako da će biti i iznenađenja.
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Barbie Klaus Thu 24 May - 23:10:48

ali tu je trebalo biti da ljubav mijenja..jer se on mijenjao zbog Babi..a ne ona postala obična kurvica,sexala se s njim (izvinite na riječima ) i rekla mu da se udaje..
Ive možeš mi na pm poslati link italijanske verzije?
Barbie Klaus
Barbie Klaus
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 861
Mirror novac Mirror novac : 448
Primljeno likeova Primljeno likeova : 4
Join date Join date : 2011-07-25

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Thu 24 May - 23:30:51

ma baš tako Adna, on se promenio na bolje, a ona na gore, on nju više voli sve vreme i više pati, zato i kažem da je Đin možda ipak bolja za njega :((
Pustim ti pm odmah...
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by nightrunner Fri 25 May - 0:48:05

Ivana wrote:Ja sam upravo odgledala i italijansku verziju filma i njom nisam uopšte oduševljena! Nema mi hemije između glavnih likova, devojčica koja glumi Babi izgleda kao da ima 15 godina, a ne 17,5, i sve mi je nekako siromašnije u odnosu na špansku varijantu. Jedino što im je tu reditelj dao nekoliko "minuta" sreće što mi je falilo u španskoj verziji, mnogo je brzo došao tužan kraj.

Slažem se sa tobom, Adna, da druga knjiga uopšte nije o njima dvoma i da mi je to baš smetalo dok sam čitala, sve vreme sam se nadala velikom pomirenju i happy end-u, kad ono ništa Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 1371890812((((((

Ali možda je tako i životnije, Babi se jeste promenila i ova druga devojka je možda bolja za njega. U svakom slučaju sa nestrpljenjem čekam filmski nastavak, a iz trejlera se vidi da ima dosta izmena u odnosu na knjigu, tako da će biti i iznenađenja.

slazem se Ive da ona izgleda jako mlado, iako je ona imala 20 a on 25 za vreme snimanja filma..mada, na jedno se ne mozes žaliti: prelepa je.. za razliku od španske glumice, koju ne bih da komentarišem Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2599680824 :bljak: takođe, s'obzirom da je sniman pre osam godina, ne moze se očekivati da bude prebogato urađen, verovtno je španski imao milionče veći budzet... a što se tiče druge knjige, bolje i da je nije napisao..lakše bi mi bilo da znam da je Babi postala kuja a on u Njujorku, nego što se sad kao vratio i sve se zakomplikovalo sa ovom novom koja mi se uopšte ne sviđa... :auh:
nightrunner
nightrunner


Broj postova Broj postova : 520
Mirror novac Mirror novac : 435
Primljeno likeova Primljeno likeova : 2
Join date Join date : 2011-07-30

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Fri 25 May - 9:54:57

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570 kako mi pričamo o njima kao da su to stvarni ljudi u pitanju, mada ja imam jak utisak da je pisac proživeo neku sličnu ljubavnu priču sa nesrećnim krajem, jer pri kraju prve knjige potpuno menja i ton i način pisanja. Sve ono kad se Step seća zajedničkih momenata sa Babi i koliko pati (mnogo više od nje veštice), i toliko je priča romantična na pojedinim mestima, što uopšte ne liči na muškog pisca da tako piše, pogotovo modernog, hoću reći onog koji piše u današnje vreme.
Mora da ga je neka baš gadno povredila, a onda se pojavila ĐIn i izlečila ga, ima i posveta njoj u Želim te, eto to je moja teorija Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2599680824

Prosto ne mogu da verujem da je italijanska glumica imala 20 godina?! Izgleda kao da joj je 15 u filmu! Mogu li i ja da dođem nekako do tog šminkera, imama maturu u sledeću subotu i rada sam da izgledam 5 godina mlađa Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Jeste dosta lepša od španske, ali je i španska lepša na svim slikama sa premijere i drugim koje sam gledala nego u samom filmu. valjda njihov šminker nije bio tako dobar :auh:
Uostalom, ja u glumicu i ne gledam, ja hipnotisano zurim samo super Maria 😕 Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ebony Fri 25 May - 10:45:43

ma gledala sam taj film, ali nisam skuzila da je taj. nije me se dojmija,bezveze Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2599680824
Ebony
Ebony


Age Age : 39
Broj postova Broj postova : 460
Mirror novac Mirror novac : 311
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2011-07-25

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Fri 25 May - 11:53:29

Film, ili glumac? EB, kupiću ti naočare Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ebony Fri 25 May - 11:55:42

Ivana wrote:Film, ili glumac? EB, kupiću ti naočare Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570 Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Ebony
Ebony


Age Age : 39
Broj postova Broj postova : 460
Mirror novac Mirror novac : 311
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2011-07-25

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Mon 28 May - 10:18:38

Skinula sam za vikend i italijanski nastavak 3 MSC, Želim te, samo nisam stigla još da ga odgledam. Večeras ću ako uspem, mada je užasno ocenjen na Imbd, svega 3 i nešto :auh:
Španski mora da bude bolji, ako ni zbog čega drugog onda zbog Maria Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Mon 28 May - 23:45:56

Na moje iznenađenje Ho voglia di te, ili u prevodu Želim te, mi se baš dopao! Mnogo više nego prvi deo (mislim na italijanske verzije). Uspela sam da u glavi odvojim prvu i drugu knjigu i posle toga sam mogla opušteno da uživam u 2. delu kao da je potpuno nezavisan od prvog i bez ikakvih očekivanja da će se radnja ipak završiti povoljno za junake prve knjige. Kad tako sagledaš stvari na kraju ipak imaš Happy end Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Za razliku od španske verzije obe glavne glumice su stvarno prelepe, a navikla sam se i na glumca koji igra Stepa, ali ako treba da biram izjavljujem bez imalo oklevanja da super Mariu niko nije ni do kolena Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by unbreakable. ♥ Sun 3 Jun - 14:10:41

Film je fantastičan!
Sviđa mi se priča, stvarno je prava ljubavna drama, po mom ukusu. Ne volim nesrećne krajeve, ovaj je baš bio srceparajuć. Odavno nisam gledala jedan ovako dobar film. Što se tiče drugog dela, jedva čekam da izađe, trejler obećava da će film biti dobar.
Mislim da sam 3msc gledala jedno 8 puta u 5 dana. Bila sam opčinjena filmom. I svaki put sam plakala na kraju, iako sam znala šta će biti. O.o
Mario je prelep. Maria, glumica koja glumi Babi, je prelepa, ali u filmu nisu baš potpuno prikazali njenu lepotu. U drugom delu, vidi se, biće lepša.
unbreakable. ♥
unbreakable. ♥
Na vrhu svijeta
Na vrhu svijeta

Grad Grad : Paris
Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 66
Mirror novac Mirror novac : 66
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2012-06-03

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Sun 3 Jun - 23:00:21

Unbreak, čini mi se da ćemo se super slagati Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
Ukusi nam se podudaraju Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 650269930)))
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Decode Mon 4 Jun - 10:58:33

hahahahahaha, vidim da se film otkriva naširoko.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Mon 4 Jun - 11:01:36

Dec, odgledaj pa onda da vidim šta kažeš. Ovako na neviđeno, ništa ti ne vredi Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2981382511
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Tea Mon 4 Jun - 11:52:16

ive, jos malo nam film izlazi najs
jedva cekam najs
Tea
Tea


Age Age : 32
Broj postova Broj postova : 3480
Mirror novac Mirror novac : 2275
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-08-04

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Decode Mon 4 Jun - 12:23:02

Rekla sam da hoću! Idem Vilku poslati poruku da mi snimi!
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by unbreakable. ♥ Mon 4 Jun - 14:41:53

Ivana, hahah, drago mi je zbog toga. najs
Jedva čekam drugi deo!
Još 18 danaa! :very happy2:
unbreakable. ♥
unbreakable. ♥
Na vrhu svijeta
Na vrhu svijeta

Grad Grad : Paris
Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 66
Mirror novac Mirror novac : 66
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2012-06-03

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Mon 4 Jun - 22:13:48

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570 još 18 dana do premijere, ali ko zna koliko će ga brzo neko postaviti na net Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 1371890812((
Ko prvi nađe link za skidanje neka odmah javi!
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Thu 14 Jun - 23:07:59

još 8 dana Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 3872336821
jedva čekam!!!!
Evo jedna nova slikica

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 282848_318965588186831_1152946924_n
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Margita Fri 15 Jun - 10:00:54

Koja je ova ? Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2599680824
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Fri 15 Jun - 12:14:32

Što pitaš ako nećeš da gledaš Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2948561570
To je novi ženski lik, Đin, njegova nova devojka.
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Margita Fri 15 Jun - 14:46:36

Ne poznaješ me dovoljno.. mene zanima apsolutno sve Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2599680824
pa poretpostavila sam da je ona... Ali mogli su i nju lepšu da nađu,jadan Mario osuđen je na ružne glumice izgleda Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2599680824
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Ivana Sat 16 Jun - 23:40:56

ova je lepša od one prve, koja igra Babi, on jeste jadan, ali njima je zato super Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 2599680824
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba - Page 2 Empty Re: Tres metros sobre el cielo / ti i ja tri metra iznad neba

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum