Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!

Ah, ti glumci

Page 3 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Ah, ti glumci

Post by Decode on Tue 10 Jan - 11:49:06

Reese Witherspoon ovisna o pažnji svog supruga

U braku s Jimom Tothom je samo šest mjeseci, a Reese tvrdi da je sretna kao i prvog dana kada ga je ugledala

Hollywoodska glumica i oskarovka Reese Witherspoon otkrila je medijima kako je upoznala svoga sadašnjeg muža, također glumca, Jima Totha. Bila je na zabavi na kojoj joj je prišao poprilično pijan muškarac i neuspješno pokušao razgovarati s njom.

- Sve se dogodilo iznenada. Taj pijani lik mi se nabacivao i od sebe radio totalnog idiota. Vikao je ‘Ti me ne poznaješ’, a ja sam mu odgovorila ‘Da, znam, ne poznajem te’. Jim je tada prišao i rekao ‘Oprosti mom prijatelju, upravo je prekinuo vezu do koje mu je stalo’. Pokazao se kao dobar prijatelj jer je tog čudnog lika izvukao iz svima neugodne situacije - ispričala je zaljubljena glumica, prenosi vecernji.hr.

U braku su samo šest mjeseci, a Reese tvrdi da je sretna kao i prvog dana kad ga je ugledala.

- On je jednostavno takav, stvarno dobar čovjek i to mi dokazuje svaki dan. Naviknuo me da brine o meni i mislim da sam ovisna o njegovoj pažnji. No, da me netko s 20 godina pitao s kime ću se skrasiti, nikada ne bih rekla da će to biti Jim - zaključila je Reese.
* * *

Najvrijedna stvar koju Daniel Craig ima njegov je penis

Osim zdravlja, britanski glumac najviše cijeni svoju "muškost", ali ni dobri brkovi kod žena i muškaraca nisu na odmet

Daniel Craig najvećim bogatstvom koje ima smatra svoj penis.

Filmski James Bond, koji se nedavno oženio za glumicu Rachel Weisz, objasnio je kako uz održavanje zdravlja, njegova "muškost" njegova najveća dragocjenost.

Kada su ga za časopis Vanity Fair upitali koja je najvrednija stvar koju ima rekao je - Osim mog zdravlja i penisa? - upitao je Craig.

Uz to što osjeća posebnu naklonost prema svojim genitalijama, 43-godišnji glumac otkrio je da ima neobični znamen na tijelu.

Kada su ga upitali što bi bila njegova najprepoznatljivija tjelesna karakteristika, rekao je - Moja treća bradavica - kaže glumac.

U međuvremenu, njegova supruga Rachel mogla bi razmisliti o uzgajanju dlaka na licu, jer se Craig našalio kako mu je najdraži modni dodatak muškaraca i žena dobar brk.
Decode

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 43
Broj postova Broj postova : 11560
Mirror novac Mirror novac : 9892
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

http://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Post by Tea on Sun 15 Jan - 20:07:01

Problemi Angeline Jolie-'Pukla sam, Brad me našao kako plačem ispod tuša'

Angelina Jolie priznala je fanovima tijekom video chata
da je doživjela pravu krizu dok je snimala svoj redateljski prvijenac,
film U zemlji krvi i meda.

'Doživjela sam živčani slom ispod tuša i Brad
me našao
kako plačem. Osjećala sam ogromnu odgovornost i da sam jako malena.
Počela sam se pitati tko sam ja da to napravim', priznala je Angelina Jolie tijekom video chata u kojem je sudjelovala i Vanessa Glođo, bosanskohercegovačka glumica iz filma.

Angie je priznala i da se još ne doživljava kao redateljica. 'Nisam
planirala postati redateljica i još uvijek mi je teško reći da sam
redateljica.'

Unatoč svemu, Jolie je istaknula da je uživala snimajući ovaj film.

'Bilo mi je zadovoljstvo, no nisam sigurna bi li mi bilo tako s
drugom glumačkom ekipom i temom koja nije toliko posebna', zaključila
je, piše Daily Mail.

[/b]
Tea

Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 3386
Mirror novac Mirror novac : 2226
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-08-04

Back to top Go down

Post by Vela on Sun 22 Jan - 18:14:37

Iskreno....strašno mrzim američke filmove gde sa njima nepoznatih prostora, pod uticajem moćne američke propagande,objašnjavaju situacije koje se događaju ili su se dogodile. Tu ubrajam i film sa Klunijem "Mirotvorac".

Najkorisnije su one knjige kod kojih čitalac čini njihovu drugu polovinu." Volter

Vela

Broj postova Broj postova : 2034
Mirror novac Mirror novac : 2326
Primljeno likeova Primljeno likeova : 5
Join date Join date : 2011-07-17

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 22 Jan - 18:18:57

Mi smo egzotika za njih, a oni nemaju ideja. Kad sve podvučeš, sve se svodi na novac.

Decode

Back to top Go down

Post by Vela on Sun 22 Jan - 18:26:42

Na novac i na rejting "bezgrešnih" amerikanaca, "dobrih" i jedinih "saosećajnih" duša na ovom svetu.

Najkorisnije su one knjige kod kojih čitalac čini njihovu drugu polovinu." Volter

Vela

Back to top Go down

Post by Vela on Sun 29 Jan - 13:29:02

Nekad i sad

Vela

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 29 Jan - 16:10:34

Iako sam večinu ovih slika vidjela , svejedno je sve to interesantno vidjeti.

Bruce Willis je hooooot!!!!

Decode

Back to top Go down

Post by Decode on Wed 1 Feb - 20:26:32

Angelina Jolie i Brad Pitt dolaze u Zagreb!
Angelina Jolie u pratnji Brada Pitta stiže u
Zagreb predstaviti svoj redateljski i scenaristički prvijenac 'U zemlji
krvi i meda'!

Angelina Jolie i Brad Pitt dolaze u Zagreb na svečanu premijeru novog Angelininog filma! 17. veljače u CineStaru Arena IMAX u Zagrebu će se održati svečana premijera filma U zemlji krvi i meda
u kojem Angelina Jolie debitira kao scenaristica i redateljica.
Premijera filma u Zagrebu bit će ekskluzivna prilika da gledateljima u
Hrvatskoj film predstavi Angelina Jolie i ekipa filma predvođena glavnim
glumcima Zanom Marjanović, Goranom Kostićem i Radom Šerbedžijpm.

U
distribuciji Blitz Film i Videa film će u Bosni i Hercegovini
gledatelji moći gledati na velikim platnima od 16. veljače, a i u
Sarajevu će ga predstaviti Angelina Jolie koja će sa ekipom filma
uveličati svečanu premijeru koja će biti održana 14. veljače. 'U zemlji
krvi i meda' u hrvatska kina dolazi 18. veljače.
Film se odvija u pozadini rata u Bosni tijekom 1990-ih, a donosi priču o Danijelu (Goran Kostić) i Ajli (Zana
Marjanović), koji su se našli na suprotnih stranama brutalnog etničkog
sukoba. Danijel je bosanski Srbin, policajac, dok je Ajla muslimanka i
umjetnica. Prije rata bili su zajedno, no kako nasilje preplavljuje
zemlju, njihova se veza mijenja. Mjesecima kasnije, Danijel služi pod
zapovjedništvom svojeg oca, generala Nebojše Vukojevića (Rade Šerbedžija), kao oficir u jugoslavenskoj vojsci.

On i Ajla još se jednom sreću kad nju trupe pod Danijelovim zapovjedništvom izvode iz stana u kojem živi sa sestrom Lejlom
(Vanesa Glođo) i njenom bebom. Sukob preuzima kontrolu nad njihovim
životima, pa se njihova veza mijenja, njihovi motivi i međusobna
povezanost postaju dvosmisleni, a njihova odanost sve nesigurnija. Film
je bio nominiran za Zlatni Globus u kategoriji najboljeg stranog filma te je dobio nagradu Stanley Kramer koju dodjeljuje Producentski ceh Amerike.
Decode

Back to top Go down

Post by Vela on Sun 12 Feb - 14:11:58

Zvijezda fimova "Sam u kući" izgleda neprepoznatljivo

Nekada je bio uspješna, nestašna zvijezda filmova "Sam u kući". Međutim, Macaulay Culkin je sada 31-godišnji mršavi muškarac raščupane kose i zapuštene brade.

Culkina su fotografi snimili u New Yorku na ulici, a ličio je više na beskućnika nego na nekadašnju holivudsku zvijezdu koja obećava. S energetskim pićem u ruci pozdravljao je obožavatelje, bar one koji su ga uspjeli prepoznati.

Zaposlenik kluba West Village u New Yorku je rekao za magazin People da Macaulay često tu navraća, ali da ga je prethodne večeri nešto spriječilo pa nije mogao doći. Premda izgleda neuhranjeno i narušenog zdravlja, njegov glasnogovornik je ustvrdio da je Macaulay potpuno zdrav i da nema nikakvog razloga za zabrinutost.

Kako god, Macaulay više nije ni blizu nekadašnje zvijezde koja je tumačila lik Kevina McCallistera u 90-tim godinama. Nekada je bio najveća holivudska zvijezda među djecom koja su glumila u filmovima, zarađujući i po nekoliko miliona dolara na jednom projektu.

Nakon smrti sestre Dakote, koja je proginula u saobraćajnoj nesreći, i smrti polusestre Jennifer Adamson, koja se predozirala, Macaulayjeva karijera je krenula nizbrdo. Ubrzo nakon toga upleo se u finansijske peripetije s roditeljima Christopherom Culkinom i Patricijom Brentup, što je rezultiralo i sudskim sporovima.

Nakon godina odsustva s filmskog platna vratio se 2000. godine, međutim niti jedan od njegovih kasnijih filmova nije stekao takvu slavu kao "Sam u kući".

U 2004. godini je došao u sukob sa zakonom kada ga je policija zaustavila i u njegovom automobilu pronašla opojne droge. Oženio se glumicom Rachel Miner 1998. godine, ali su se razveli 2002, a dugo se zabavljao i sa Milom Kunis, prije nego su se razišli 2010.

Macaulay je bio jako blizak i sa Michaelom Jacksonom, a čak je i svjedočio u njegovu korist kada mu se sudilo za zlostavljanje djece.

Nedavno su se pojavile i informacije da će glumiti u britanskom filmu "Service Man", koji bi se trebao prikazivati u kinima naredne godine.

Vela

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 12 Feb - 15:21:42

Sve je to teret slave i uništenog djetinstva.
Očito je čovijeku sve dojadilo, i jednostavno hoće malo mira za sebe.

Decode

Back to top Go down

Post by Vela on Wed 15 Feb - 19:23:15

Razvode li se Johnny Depp i Vanessa Paradis?

Holivudski glumac Johnny Depp je napustio Francusku i vratio se u SAD nakon glasina o njegovom razvodu s francuskom glumicom i pjevačicom Vanessom Paradis.

On je kupio vilu u Hollywood Hillsu gdje namjerava ostvariti novi početak. Već je izgradio i vlastiti studio tako da može provesti više vremena snimajući nove pjesme. "Johnny ulaže mnogo vremena i novca u svoj novi dom u Hollywoodu u pokušaju da se nastani tamo. Nejasno je da li će tu živjeti sam ili s porodicom, ali je očito da će se posvetiti muzici", rekao je izvor blizak glumcu, prenosi tabloid The Sun.

Johnny je bio muzičar prije nego što se proslavio kao glumac, tako da njegova odluka puno i ne čudi. On je vrlo pristojan gitarist, što je dokazao u oktobru prošle godine kada je svirao na jednom koncertu zajedno sa članom Rolling Stonesa, Keithom Richardsom.

Vela

Back to top Go down

Post by Decode on Wed 15 Feb - 23:11:49

Da, o ovome se šuška več duže vremena!
A dobro su i izdržali!

Decode

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 26 Feb - 15:50:22

Adam Sandler rekorder u broju nominacija za Zlatnu malinu

Kao što su mnogi filmski kritičari i najavljivali, komičar Adam
Sandler pomeo je nominacije za Zlatnu malinu, osvojivši rekordnih 11
nominacija, prenosi Hina.

Sandler, producent, glumac i scenarist dobio je 11 nominacija za
Zlatnu malinu, među ostalim i za najgorega glumca, glumicu, scenarij i
film.

To je natjecanje stvoreno kao protuotrov histeriji koja zahvaća Hollywood u vrijeme dodjele Oscara.

Sandlerova komedija Jack & Jill u kojoj on igra i ženske i muške
uloge, vodi na popisu loših filmova. Slijede njegova romantična komedija
Just Go With It te film Bucky Larson: Born to be a Star za koji je
Sandler napisao scenarij.

No Sandler, kojega je People's Choice ironično proglasio najboljim komičarem u siječnju, ne želi komentirati.

Čak je i Al Pacino, jedan od najboljih živućih glumaca, u njegovu
filmu Jack & Jill proglašen lošim, kao i Oscarovka Nicole Kidman za
ulogu u Just go With It. Nicolas Cage nominiran je za najgorega glumac u
2011. za nastupe u čak trima filmovima: Trespass, Season of the Witch i
Drive Angry 3-D.

O pobjednicima će odlučiti šestotinjak glasača Zaklade zlatne maline, a proglašeni će biti 1. travnja.

Decode

Back to top Go down

Post by Vela on Sun 11 Mar - 0:44:25

Ne voli reality programe
Jon Hamm nazvao Paris Hilton i Kim Kardashian idiotkinjama

Zvijezda serije "Momci s Madisona" Jon Hamm nije ljubitelj reality showova pa je u nedavnom intervjuu "udario" po zvijezdama koje su iznikle iz ovih programa, Kim Kardashian i Paris Hilton.

Hamm je mišljenja da njihov uspjeh nema nikakvog smisla.

"Bilo da se radi o Kim Kardashian, Paris Hilton ili nekom trećem, očigledno je da se njihova je glupost slavi", kazao je Hamm u intervjuu za Elle magazin i nastavio u oštrom tonu:

"Biti idiot koji ne preza od psovki je vrijedna roba u našoj kulturi. Za to vas impresivno nagrade", mišljenja je Hamm.

On nije prvi koji govori protiv slave reality programa Kardashian, koji je istoimenu porodicu proslavio i donio im višemilionsku zaradu, a da nisu uradili ništa vrijedno spomena.

Nedavno je Daniel Craig također oštro osudio prostačenje, koje je u showu Kardashian itekako zastupljeno.

"Pogledajte Kardashianke, oni vrijede milione. Znači, sve što morate uraditi da bi i vi zaradili taj novac je ponašati se kao idiot i psovati na televiziji", kazao je Craig u jednom intervjuu.

Vela

Back to top Go down

Post by Decode on Sat 24 Mar - 23:48:42

Vela wrote:...."Bilo da se radi o Kim Kardashian, Paris Hilton ili nekom trećem, očigledno je da se njihova je glupost slavi", kazao je Hamm u intervjuu za Elle magazin i nastavio u oštrom tonu:

"Biti idiot koji ne preza od psovki je vrijedna roba u našoj kulturi. Za to vas impresivno nagrade", mišljenja je Hamm.

On nije prvi koji govori protiv slave reality programa Kardashian, koji je istoimenu porodicu proslavio i donio im višemilionsku zaradu, a da nisu uradili ništa vrijedno spomena.

"Pogledajte Kardashianke, oni vrijede milione. Znači, sve što morate uraditi da bi i vi zaradili taj novac je ponašati se kao idiot i psovati na televiziji", kazao je Craig u jednom intervjuu....

Apsolutno se slažem sa njihovim tvrdnjama kako su dotične blesave do boli. Ali i sa tvrdnjom kako ta vrsta showa uredno nalazi poklonike u našoj kulturi! A to govori i o nama samima koji to pratimo i sa time se hranimo. Govorim u globalu, iako ja ne pratim TV zbivanja, pogotovo zazirem od realitya!!!

Decode

Back to top Go down

Post by Vela on Wed 28 Mar - 21:31:57

Ikona koja i danas fascinira
Objavljene nove fotografije Marilyn Monroe

Dosad neobjavljene fotografije slavne Marilyn Monroe, koja je bila prvi seks simbol svoga vremena, pojavile su se u javnosti. Zanosna plavuša je fotografisana za vrijeme snimanja njenog prvog velikog filma "Niagara" iz 1953. godine.

Objavljene nove fotografije Marilyn Monroe
Šminker slavne Marilyn, Allan Whitey Snyder je snimao mladu glumicu kako bi je navikao na fotoaparate i kamere i pomogao joj da ima opušten izraz lica, prenosi tabloid Sun

Ubrzo se očekuje prodaja Snyderovih fotografija, a sumnja se da ih ima mnogo s obzirom na to da je 16 godina bio lični šminker slavne glumice. Snyder je također bio jedan od šesterice ljudi koji su nosili kovčeg u kojem je bilo tijelo Marilyn Monroe nakon što je slavna diva umrla 1962. godine.

Vela

Back to top Go down

Post by Margita on Wed 28 Mar - 21:37:36

Aj,uporedi nju i današnje manekenke i većinu glumica 🆘

Margita

Age Age : 23
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Post by Decode on Wed 28 Mar - 22:17:55

To je ŽENA u svakom smislu te riječi. Ljepota i ženstvenost, bez vulgarnosti i plastike.

Marilyn R.I.P.

Decode

Back to top Go down

Post by Decode on Fri 30 Mar - 17:52:58

Charlieju Sheenu je žao zbog svega, ali neće prestati s pićem i drogom

Sheen je u emisiji rekao da neće prestati piti i da ga producenti njegove nove tv-serije 'Anger Management', koja će se 28. lipnja početi prikazivati na mreži FX, neće slali na testove na drogu.

Američki glumac Charlie Sheen ispričao se svojim obožavateljima zbog skandala u prošloj godini o kojima su mediji naširoko pisali, izrazivši nadu da će nastaviti snimanje nove televizijske serije.
Charlie Sheen (46) je zauzimao naslovnice tabloida pošto je dobio otkaz u televizijskoj seriji 'Dva i pol muškarca', veoma popularnoj u SAD-u.

Glumac koji ne skriva svoju sklonost prema drogi i alkoholu, na pasja kola je izgrdio producenta serije a zatim je potankosti iz svog privatnog života - napose vezu s dvjema ljubavnicama - i svoja razmišljanja o svijetu objavio na internetu i kao gost u jednoj televizijskoj emisiji u kojoj je više pokazao svoju smušenost negoli duhovitost.

U četvrtak je u emisiji Today Show američke mreže NBC rekao da su mu snimke njegovih lanjskih skandala dale ideju da snimi dokumentarac o svom nastupu ludila u javnosti.

- Ne mogu to popraviti. Bilo je malo neugodno. Čine mi se čudne neke stvari koje govori taj tip - požalio se.

Glumac je zarađivao dva milijuna dolara po epizodi za ulogu neženje i ženskara u seriji 'Dva i pol muškarca' iz koje je otišao pošto je uvrijedio producenta Chucka Lorrea.

Sheen je u emisiji rekao da neće prestati piti i da ga producenti njegove nove tv-serije 'Anger Management', koja će se 28. lipnja početi prikazivati na mreži FX, neće slali na testove na drogu.

Zanimljivo je da Sheen u toj novoj seriji čije snimanje traje, glumi psihoterapeuta.

Lindsey Lohan slobodna nakon pet godina, sutkinja savjetuje: Odrasti!

Trebala bi živjeti zrelije, manje izlaziti po klubovima i usredotočiti se na svoj posao, savjetovala je Lohan sutkinja i poželjela joj sreću. Američka glumica je odahnula s olakšanjem i zagrlila je svoju odvjetnicu.

Američkoj glumici Linsey Lohanukinuta je uvjetna kazna nakon gotovo pet godina, a sutkinja suda u Los Angelesu savjetovala joj je da odraste i odrekne se svakodnevnih noćnih izlazaka.

Lohan (25), koja je više puta bila pred sudom, u zatvoru i na odvikavanju nakon vožnje u pijanom stanju, posjedovanja kokaina i krađe, pohvaljena je za obavljeni dobrotvorni rad u mrtvačnici u Los Angelesu i odlazak na psihoterapiju koju joj je također naložio sud.

"Ona je učinila sve što je ovaj sud tražio od nje", rekla je sutkinja Stephanie Sautner. "Uvjetna kazna završava danas. Sada", rekla je.

Lohan je odahnula s olakšanjem i zagrlila je svoju odvjetnicu. "Trebala bi živjeti zrelije, manje izlaziti po klubovima i usredotočiti se na svoj posao", savjetovala joj je sutkinja i poželjela joj sreću.

Lindsay će biti oslobođena svih službenih kontrola ako ponovno ne upadne u probleme u sljedeće dvije i pol godine.

Decode

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 1 Apr - 20:52:55

Poznati prije slave: Tom Cruise kao svečenik, Johnny Depp kao telemarketer, Tim Allen kao diler

PRIJE nego su postale slavne, mnoge današnje zvijezde su imale normalne živote i radile obične, manje obične i jako često naporne poslove. Od stolarske radionice do kaveza sa lavovima: pogledajmo kakve su poslove radili neki od najpoznatijih ljudi danas.

Sylvester Stallone

Prije Rockyja, Stallone se okušao u filmu za odrasle: Itallian Stallion donio mu je plaću od čak 200 dolara. Radio je i u zoološkom vrtu kao čistač kaveza lavova. Stallone je u jednom trenutku bio toliko siromašan da je bio primoran prodati vlastitog psa. Radio je još kao izbacivač u kinu, te u dućanu suhomesnatih proizvoda.

Tom Cruise

Davno prije Top Guna, Nemoguće misije i scijentologije, Cruise se prijavio u sjemenište kako bi postao svećenik. Slučajnost? Još prije toga, raznosio je novine u Kentuckyju.

Lady Gaga

Lady Gaga se dosta trudila kako bi što prije postala što poznatija, a kako je uvijek bila fokusirana na glazbu, za sada je jedino rekla da je nekad davno radila kao konobarica u grčkom restoranu.

Miley Cyrus

Prije nego što je postala Hannah Montana i Disney superzvijezda, Miley je bila bogata kćer bogatog country pjevača Billy Raya Cyrusa, koji joj u seriji glumi oca. Prije Hanne Montane, glumila je u njegovoj propaloj seriji "Doc".

Madonna

Tko zna što je sve Madonna radila prije nego je postala zvijezda, osim golog poziranja za slike i mogućeg manekenstva. Madonna kaže da je prodavala krafne, u jednom restoranu iz lanca Dunkin' Donuts.

Tim Allen

Zvijezda serije "Home Improvement" živio je "tvrdim stilom" prije TV slave. Allen je tijekom sedamdesetih dilao kokain, zbog čega je proveo dvije godine u zatvoru. Na televiziji se prvi put pojavio u ulozi mehaničara u jednoj reklami 1985.

Christopher Walken

Jedan od najvećih filmskih kulera, sa 15. je godina radio u cirkusu, čak je naučio kako pripitomiti lava.

Robin Williams

Williams je izvrstan stand-up komičar i veteran "dramedija", upravo zato nije čudan podatak da je nekad radio kao ulični pantomimičar. Radio je i kao prodavač sladoleda, ali to je još manje uzbudljivo.

Dan Aykroyd

Mnogo prije nego što je postao istjerivač duhova, Dan Aykroyd je zarađivao za život sortirajući poštu u jednom uredu Kanadske nacionalne pošte. Kao tinejdžer, razmišljao je o tome da postane katolički svećenik. Ghostbustersi su bili bolji izbor.

Johnny Depp

Depp je vrlo rano odlučio postati glumac, zbog čega nije ni dovršio školovanje, a nekad je radio kao telemarketer: prodavao je kemijske olovke preko telefona.

Eva Mendes
Supervruća latino djeva Eva glumila je u filmovima Hitch i The Other Guys, a davno prije toga, prodavala je hot dogove u shopping mallu Galleria Glendale u Kaliforniji.

Andrea Bocelli

Slijepi pjevač oduvijek je volio glazbu, ali prije slave, jedina karijera koju je imao bila je odvjetnička. Sa 30 godina, Bocelli je radio kao odvjetnik po danu, a po noći je pjevao u jednom piano baru u Pisi. Glazbeni uspjesi krenuli su četiri godine kasnije, 1992.

Whoopi Goldberg

Komičarka Whoopi poznata je i kao šankerica Guinan na Enterpriseu u Zvjezdanim stazama: sljedećoj generaciji, a prije dana slave, radila je kao zidar i službenica u banci.

Harrison Ford

Ford je dobio priliku iskazati svoj glumački talent u filmu "Američki grafiti". Film je postao hit, ali Ford je za njega dobio mizernu plaću, te je odlučio odustati od glume i radio je kao stolar. Srećom, prijatelj George Lucas ga je odlučio ponovno pozvati za filmsku ulogu, ovog puta kao Hana Soloa u "Ratovima zvijezda".

Katey Sagal

Kao Peggy Bundy u "Bračnim vodama", Katey je uvijek pjevala bez imalo sluha. Stvarna situacija je daleko od serije, jer je Katey bila prateći vokal Boba Dylana i Bette Midler.

Danny DeVito

DeVito je postao poznat zbog humoristične serije "Taxi" krajem sedamdesetih. Prije toga, radio je nešto što se danas povezuje sa njegovim rodnim New Jerseyem: bio je frizer.

Sheryl Crow

Sheryl je svoju priliku dobila u devedesetima, kada je nanizala nekoliko hitova, počevši sa "All I Wanna Do", a prije toga, bila je profesorica glazbenog, snimala radio jinglove, reklame i pjevala prateće vokale zvijezdama kao što su Eric Clapton, Tina Turner i Celine Dion.

Steve Buscemi

Danas zvijezda "Boardwalk Empire" i čovjek sa zavidnim filmskim stažom, Buscemi je početkom osamdesetih radio kao vatrogasac u New Yorku. Nakon napada na WTC, nakratko se vratio u službu i pomogao kolegama u čišćenju ruševina. Radio je još i kao barmen, vozač kamiona i stand-up komičar.

Za kraj, YouTube kompilacija poznatih glumaca u nepoznatom izdanju: 25 današnjih zvijezda filma u trominutnom video pregledu.

http://www.youtube.com/watch?v=su1bfo_8lH8&feature=player_embedded

Decode

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 8 Apr - 21:14:41

Nicol Kidman želi ulogu Grace Kelly

Australska glumica Nicole Kidman pregovara s producentima o trenutačno jednoj od najpoželjnijih ženskih holivudskih uloga, slavne glumice i kasnije kneginje od Monaka, Grace Kelly, prenosi tabloid Variety.

Film će režirati Olivier Dahan, kojemu je najveću slavu donio film "La vie en rose", biografija francuske pjevačice Edith Piaf, koja je donijela Oscara glavnoj glumici Marion Cotillard. Variety piše kako među holivudskim glumicama vlada oštra konkurencija kada je riječ o ovoj izazovnoj ulozi. Scenarij za film napisao je Arash Amel, a obuhvaća razdoblje između prosinca 1961. i studenoga 1962. kada se tadašnja kneginja od Monaka, u to vrijeme majka dvoje djece, angažirala na svojevrsnom spašavanju Monaka kao poreznog raja.

Kelly se odrekla filmske karijere u dobi od 26 godina i udala se za kneza Rainiera od Monaka 1956. Dvije godine prije osvojila je Oscara za film "Provincijalka". Nicole Kidman je Oscara osvojila 2003. za ulogu Virginije Woolf u filmu "Sati".

EDIT:

Msm da bi ona bila savršen izbor glumice. Jer, uistinu, malo ko se može mjeriti sa ljepotom i gracioznošču G. Kelly, a Kidmanova je uistinu najbliže ulozi!

Decode

Back to top Go down

Post by Vela on Sun 8 Apr - 22:45:02

Lawrence: Imam normalno tijelo za ulogu u "Igrama gladi"

Zvijezda filma "Igre gladi" Jennifer Lawrence odgovorila je kritičarima da je smiješno to što kritičari daju negativne komentare zbog njene kilaže za koju smatra da je normalna.
Veliki filmski hit na udaru je kritika zbog toga što prema nekima Jennifer izgleda predebelo za ulogu izgladnjele Katniss Everdeen.

Novinarka New York Timesa Manohla Dargis prva je od uglednijih novinara koja je prokomentarisala da figura Jennifer ne odgovara ulozi. Ubrzo zatim usljedio je talas rasističkih komentara zbog toga što je glumica Amandla Stenberg, koja je glumila Rue, crnkinja iako je tako napisano i u knjizi po kojoj je snimljen film.

"Ovo je presmiješno. Prvo komentarišu niz anoreksičnih glumica, a sad im smeta zato što ja imam normalno tijelo", rekla je Jennifer Lawrence, prenosi portal Huffington Post.

Međutim fanovi koji brane film tvrde da je film isjekao dijelove iz knjige o tome kako je glad veliki dio načina kontrole Panema i da će se ta priča tek dalje izraditi, pa nema potrebe kritikovati Jennifer zbog njenog normalnog oblika tijela.

Vela

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 8 Apr - 22:47:56

Nešto sam čitala o tome. Ali svi znamo da u Hollywoodu nikada nisi dovoljno mršav!

Decode

Back to top Go down

Post by Decode on Sun 8 Apr - 23:09:48

Smanjili ih za dva brojaNjezine su grudi prevelike za američku javnost

Prolaznici u Los Angelesu ovih dana imaju prilike uživati u pogledu na bujni dekolte glumice Jennifer Love Hewitt, odnosno njezinu izazovnu gigantsku reklamu u sklopu promovira nadolazeću kontroverznu seriju The Client List.

Ipak, za čitatelje časopisa Entertainment Weekly njezine bujne 'petice' uporabom svemogućeg Photoshopa smanjene su na 'pristojnu trojku'.

Naime, na američkim je kanalima počelo prikazivanje dugoočekivane i žestoko reklamirane, kontroverzne serije The Client List u kojoj glavnu ulogu nosi upravo 33-godišnja Jennifer Love Hewitt koja se za potrebe ove serije 'utegnula' u ulogu supruge i majke troje djece koja odluči prodavati svoje tijelo nakon što njezin suprug ostane bez posla.

Serija je posljednjih nekoliko dana najavljivana i na jumbo plakatima diljem SAD-a, ali neki su mediji njezin dekolte ocijenili kao prevelik, te su ga uz pomoć Photoshopa smanjili za čak dva broja kako se američka javnost ne bi osjetila napadnutom gigantskim dekolteom. Tko o čemu, Amerikanci o čednosti.

Inače, Jennifer često ističe kako voli svoje bujno poprsje te da ga nikad ne bi mijenjala. 'Prihvatila sam svoje grudi kao odličan modni detalj koji uljepšava svaku odjevnu kombinaciju', kazala je glumica.

Decode

Back to top Go down

Post by Decode on Thu 26 Apr - 18:41:49

SPAS ZA HAITI
Nagrada za humanitarni rad Seanu Pennu

Glumac je iskoristio prigodu da uputi novi apel na mobilizaciju u korist najsiromašnije zemlje u Americi za koju se zalaže u okviru J/P Haitian Relief Organization koju je osnovao

Uoči Svjetskog summita dobitnika Nobelove nagrade za mir koji se održava u Chicagu američkom je glumcu Seanu Pennu uručena nagrada za humanitarni angažman oko Haitija, prenosi Hina.

Glumac je iskoristio prigodu da uputi novi apel na mobilizaciju u korist najsiromašnije zemlje u Americi za koju se zalaže u okviru J/P Haitian Relief Organization koju je osnovao.

"Trebao bi nam neki dobitnik pjesnik da opiše hrabrost i dostojanstvo haićanskog naroda", kazao je Sean Penn nakon primitka nagrade na 12. svjetskom summitu.

Više od dvije godine nakon potresa koji je poharao Haiti u siječnju 2010., približno 500.000 Haićana živi u kampovima za raseljene osobe.

EDIT:

Za svaku pohvalu!

Decode

Back to top Go down