Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!
Mirror forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart

+5
nightrunner
Tea
Margita
Decode
Aurora
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kristen stewart Empty Kristen stewart

Post by Aurora Thu 10 Nov - 10:30:08

Kristen Stewart, 21-godišnja zvijezda sage 'Sumrak', na setu filma 'Snjeguljica i lovac', slučajno je udarila kolegu Chrisa Hemswortha, pa je glumac zaradio masnicu na licu

'Trebala sam ga promašiti, no nezgodno sam zamahnula rukom i udarila sam Chrisa posred nosa. Zvuk koji se začuo bio je kao u nekom akcijskom filmu. Užasno sam se osjećala i ispričala sam mu se stotinu puta. Bilo mi je strašno neugodno i skoro sam se rasplakala. Ipak, scenu ćete moći vidjeti u filmu', kaže Kristen.

Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Thu 10 Nov - 10:33:07

Kristen stewart Kristendailymail2



Mlada glumica ponovno je u središtu pozornosti jer uskoro u kina širom svijeta stiže četvrti nastavak sage 'Sumrak', prvi dio 'Praskozorja'. U talijanskom Vogueu 21-godišnja američka glumica je ispričala da bi se voljela ženstvenije odijevati, no još uvijek joj je udobnost na prvom mjestu

Kristen je dobro poznata po svom casual načinu odijevanja i zbog toga je mnoge tinejdžerice obožavaju, iako je obožavateljice Roberta Pattinsona baš i ne vole jer je zarobila njegovo srce.

Iako najradije nosi traperice, majice, starke, jakne s kapuljačom i kožne jakne, Kristen kaže da bi se voljela ženstvenije odijevati, piše Daily Mail.

više pročitajte ovdje
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Sun 27 Nov - 19:57:45

Kristen Stewart, zvijezda 'Sumraka', divi se Angelini Jolie i htjela bi biti kao ona

Mladoj glumici Kristen Stewart uzor je starija kolegica Angelina Jolie. Kako otkrivaju američki mediji,


'Ona zapravo vidi puno sebe u Angelini i voljela bi čuti njezin savjet. Proučavala je njezin stil, ali i njezin način ponašanja. Kristen smatra da je Angie divan uzor', otkrio je izvor blizak mladoj glumici.

Kristen se možda nada da će s vremenom i ona i Robert Pattinson postati kao najslavniji filmski par na svijetu – Brad i Angelina. No još su mladi i imaju puno toga za učiti.

haha da baš imaju isti stil hhaha ajme kako lažu možda joj i je uzor ali ovo zza stil su se gadno prevarili Kristen stewart 2599680824 Kristen stewart 2948561570 Kristen stewart 2948561570 :auh: :laugh: :hot:
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Sun 27 Nov - 20:01:41

Kristen stewart 3e9224f073304e0ebea8079


Nedostajat će mi druženje s Taylorom Lautnerom

Kristen (21) otkrila je da je postala jako dobra prijateljica s kolegom iz sage 'Sumrak', Taylorom Lautnerom koji igra vukodlaka Jacoba Blacka

'Stvarno smo postali super prijatelji. Sad kad smo završili sa snimanjem sage, nedostaje mi druženje s njim. Redovito smo u kontaktu putem telefona ili e-maila. Naravno da, kad s nekim provedete toliko vremena na snimanju, postanete vrlo bliski. Nedostajat će mi njegove šale i razgovori', objašnjava Kristen Stewart za koju se već neko vrijeme priča da je u vezi s kolegom iz 'Sumraka', Robertom Pattinsonom.



'Puno mi je pomogao svojim savjetima. Iskreno, ne znam kako bi izgledala saga 'Sumrak' bez njega', rekla je K-Stew dodavši da je i s ostalim članovima glumačke ekipe Sumraka u odličnim odnosima.

Prvi dio 'Praskozorja', četvrti film tog popularnog filmskog serijala stigao je prošloga tjedan u kina širom svijeta, a premijera drugog, završnog nastavka prema knjigama Stephenie Meyer najavljena je za 2012. godinu.

Samo da Rob nebude ljubomoran Kristen stewart 2948561570 Kristen stewart 1626129382
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Tue 29 Nov - 12:07:33

Kristen Stewart je modna otpadnica

S Hollywoodom koji je pod njezinim nogama, stilisti bi se trebali tući da dobiju priliku odjenuti Kristen Stewart. No čini se da je ova slavna 21-godišnjakinja izgradila svoj posebni, zaigrani i opušteni stil koji ju je pretvorio u neku vrstu stilskog otpadnika, pa vrlo malo stilista zapravo želi raditi s njom, piše Star.

Stilisti holivudskih zvijezda odbacili su lijepu Bellu Swan iz sage 'Sumraka' zbog njezine sklonosti prema casual odjeći, a neki je čak nazivaju 'modnom parijom' – nedodirljivom.

Ona je poznata po tome da zna zamijeniti visoke potpetice tenisicama ako treba potpisati autograme, a za razliku od mnogih drugih poznatih osoba veselo može napustiti kuću u otrcanoj odjeći i bez make-upa. 'Ona ima neuredne nokte, stare tenisice i loš stav. Vrlo malo ljudi želi raditi s njom jer ona ne želi izgledati dobro', izjavio je za američki časopis Star pouzdani izvor.

No Kristen to nimalo ne zabrinjava. Redovito se pojavljuje na popisima najbolje odjevenih osoba i nosi na premijerama i svečanim prigodama haljine najpoznatiijih dizajnera. Top modna imena Oscar de la Renta, Marchesa, Elie Saab, Herve Leger, Dolce Gabbana, Proenza Schouler i Roland Mouret nedavno su odjenuli glumicu u svoje kreacije.

No čini se da su ljudi više pamte njezine fotografije na kojima nosi široku majicu i prljave tenisice. Za premijeru 'Praskozorja' u Londonu nosila je haljinu Roberta Cavallija, a u Los Angelesu nosila je haljinu J. Mendella s hrabrim izrezom do bedra.

Carolina Herrera nije imala problema s dizajniranjem vjenčanice u kojoj se udala Bella Swan u najnovijem nastavku 'Sumraka'. Kristen izgleda zapanjujuće u kreacijama vrhunskih dizajnera, pa će lako prevladati bojkot stilista.

Smješno samo zato što nije ista kao drugi njen stil je poseban i jedinstven
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Thu 1 Dec - 11:20:29

Robsten pred oltarom?

Zvijezde “Sumrak sage” Robert Pattinson i Kristen Stewart navodno su u Engleskoj, gdje uživaju u odmoru i planiraju tajno vjenčanje

Premda se donedavno šuškalo da je veza zvijezda 'Sumrak sage' Roberta Pattinsona i Kristen Stewart u krizi, par navodno planira svoju ljubav okruniti brakom i to upravo u Londonu gdje se trenutačno nalaze. Točnije, Isle of White je njihovo odredište, a iako izvor odbija potvrditi je li to moguće mjesto njihova vjenčanja, ističe da su upravo tamo našli svoj mir i pobjegli od medija i kamera kako bi se odmorili, piše Hollywood life.
Izvor blizak paru dodaje da su bliskim prijateljima poslali s odmora zajedničke razglednice, što bi bio znak da je upravo poziv na vjenčanje idući korak.

O njihovoj vezi šuškalo se još tijekom snimanja prvog nastavka “Sumraka”. Isprva su oboje demantirali takve navode, međutim, kasnije su ipak potvrdili da je njihov odnos puno više od prijateljstva.

hahah ja ću poluditi jučer objavili da im je veza u krizi i da je Rob ostavio Kristen a sad se ženiju ?hahaha
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Decode Thu 1 Dec - 11:50:50

novine se moraju prodavati
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Thu 1 Dec - 11:58:45

točno Dec što sve neće još izmisliti
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Fri 2 Dec - 13:56:18

Kristen pronašla novu prijateljicu

Tijekom snimanja filma 'Snjeguljica i lovac' u kojem Kristen Stewart igra glavnu ulogu, glumica koju je proslavila uloga u 'Sumrak' sagi stekla je novu najbolju prijateljicu, glumicu Charlize Theron

Izvor za magazin US Weekly otkrio je da su se glumice Kristen Stewart i Charlize Theron sprijateljile za vrijeme snimanja filma 'Snjeguljica i lovac', i to tijekom zajedničkih večera.

'Obje su vrlo povučene i rezervirane, no zajedno su večerale nekoliko puta. Oboje obožavaju kuhati i zanimljivo im je razmjenjivati iskustva i recepte', kaže anonimni izvor.

'Charlize Theron, 36-godišnja glumica, jako voli kuhanje i obožava razgovarati o hrani, pa se 21-godišnja Kristen prilagodila, a s jedne strane čak u Charlize vidi i uzor', kaže izvor.

Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Wed 7 Dec - 15:22:31

Kristen Stewart, zvijezda sage 'Sumrak' zasjela je na prvo mjesto top ljestvice glumica koje se najviše isplati angažirati
Kristen stewart Kristenya


Kristen koja u sagi igra Bellu Swan, prema mišljenju Forbesa, potukla je po pitanju zarade i svojeg kolegu iz sage 'Sumrak', Roberta Pattinsona. Prvi dio 'Praskozorja' dosad je zaradio 588 milijuna dolara širom svijeta, premda ga je kritika uglavnom pokopala.
Forbes je izračunao da je Kristen za svaki dolar koji je dobila za ulogu prosječno zaradila zaradila 55.83 dolara.

Robert se našao na trećem mjestu ove top ljestvice zbog loše zarade njegovih filmova izvan sage 'Sumrak', 'Remember Me' i 'Water for Elephants' koji nisu dobro prošli na box officeu, a nisu se svidjeli ni kritičarima. On je za jedan dolar koji je dobio za ulogu u prosjeku zaradio 39.43 dolara.

Drugo mjesto zauzela je Anne Hathaway zahvaljujući angažmanima u filmovima 'Alice in Wonderland', 'Rio' i 'Ratovima mladenki'. Ona je za jedan dolar koji joj je isplaćen po ulozi, filmašima donijela 45.67 dolara.

Top 10 najisplativijih glumaca prema Forbesu:

1. Kristen Stewart ($55.83)
2. Anne Hathaway ($45.67)
3. Robert Pattinson ($39.43)
4. Daniel Radcliffe ($34.24)
5. Shia LaBeouf ($29.40)
6. Robert Downey Jr. ($18.74)
7. Matt Damon ($15.83)
8. Cate Blanchett ($15.17)
9. Meryl Streep ($13.54)
10. Johnny Depp ($12.4)
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Aurora Tue 20 Dec - 20:00:22

Aurora wrote:Kristen Stewart je modna otpadnica

S Hollywoodom koji je pod njezinim nogama, stilisti bi se trebali tući da dobiju priliku odjenuti Kristen Stewart. No čini se da je ova slavna 21-godišnjakinja izgradila svoj posebni, zaigrani i opušteni stil koji ju je pretvorio u neku vrstu stilskog otpadnika, pa vrlo malo stilista zapravo želi raditi s njom, piše Star.

Vogue proglasio Kristen modnom ikonom

Stil Kristen Stewart prepoznao je britanski časopis Vogue koji ju je uvrstio u najbolje odjevene javne osobe

Prepoznatljiv stil Kristen Stewart dobio je i potvrdu modnih znalaca, tako ju je britanski Vogue proglasio jednom od najbolje odjevenih javnih osoba, te je uvrstio rame uz rame s Kate Middleton, Anne Hathaway i Victoriju Beckham.

Njezin neobičan i jedinstven stil na crvenom tepihu oduševio je modne znalce, pa je Kristen osvojila visoko mjesto na ljestvici najbolje obučenih žena.

Jedinstveni stil koji je Kristen Stewart pokazala na premijerima filmova sage 'Sumrak'. Zapažena je njena haljini na jedno rame dizajnerice Elie Saab te haljina J. Mendela.
Aurora
Aurora
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Grad Grad : Zagreb
Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 1250
Mirror novac Mirror novac : 1102
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-26

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Margita Mon 5 Mar - 13:00:58

:laugh: Kristen stewart 2948561570 Kristen stewart 2948561570 Kristen stewart 2948561570
Jaoj,ja sam ušla da pitam...ima li možda neko link za download onog filma... Snežana i lovac(Sneguljica mislim da se kaže na Hr Kristen stewart 2599680824 ) ali da nije torrent...
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Decode Mon 5 Mar - 21:59:04

Margita, film još nije izašao! Premijera je pomaknuta msm za šesti mjesec, jer za ovu godinu najavljene su čak tri Snjeguljice ili Snježane, kako god.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Margita Tue 6 Mar - 1:58:45

O,pa sramota,...onaj kome sam se naviše radovala pomeren...Šteta,moraćemo još da čekamo...ali hvala na informaciji :)
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Tea Mon 19 Mar - 20:03:50

Kristen Stewart, megapopularna zvijezda sage 'Sumrak', dobila je svoju ledenu skulpturu u poznatom londonskom muzeju Madam Tussaud.
'Ledena' Kristen izložena je pokraj svog dečka i kolege iz serijala o vampirima, Roberta Pattinsona te Taylora Lautnera, koji glumi vukodlaka Jacoba. To je prva ledena skulptura izložena u londonskom muzeju, a označava izlazak DVD-a 'Praskozorja' u kojem je Bella, lik kojeg tumači Kristen, zamrznuta u vremenu, to jest postala je vampirica te samim time i besmrtna.

Nažalost, ledena skulptura nije vječna – posjetitelji će je imati prilike vidjeti samo dva dana.

http://cdn.showbizspy.com/static/kristen-stewart-image.jpg
Tea
Tea


Age Age : 32
Broj postova Broj postova : 3480
Mirror novac Mirror novac : 2275
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-08-04

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Tea Mon 19 Mar - 20:07:48

Glumac Jackson Rathbone, koji u sagi 'Sumrak' utjelovljuje vampira Jaspera, u nedavnom je intervjuu govorio o Kristen Stewart kao vampirici, a koju ćemo imati prilike vidjeti u posljednjem nastavku serijala
Jackson je za Hollywood Life izjavio: 'Konačno možemo vidjeti Bellu kao vampiricu, a to je bilo prilično zabavno svima na setu. Što se same uloge tiče, ona je jako snažan vampir. Kristen je u Bellu unijela nešto što do sad nismo imali prilike vidjeti, jednu pravu vampirsku stranu, te je jako uzbudljivo vidjeti Bellu koja pokazuje zube svima, i doslovno i preneseno.'

I Kristen se u intervjuu za Box Office Magazine osvrnula na svoju ulogu: 'U početku je bilo malo čudno glumiti vampira. Tijekom godina sam se naviknula gledati druge kao vampire, a sada sam odjednom i ja kao oni. Možda ću zvučati malo jadno, ali vampirica Bella je stvarno moj omiljeni lik iz knjige.'

A da je Kristen izvrsno utjelovila Bellu, priznala je i autorica knjiga Stephenie Meyer: 'Kristen je stvorila jedan novi lik i moram priznati da sam bila impresionirana. Do sada sam je imala prilike vidjeti samo kao čovjeka, a u novoj ulozi se izvrsno snašla i cijelu tu promjenu je odradila sama, bez moje pomoći. Jednostavno je upoznala svoj lik i ima izvrsne instinkte. Svaka čast!'
Tea
Tea


Age Age : 32
Broj postova Broj postova : 3480
Mirror novac Mirror novac : 2275
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-08-04

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Decode Fri 22 Jun - 20:03:41

NAJBOLJE PLAĆENA


Kristen Stewart nadmašila i Angelinu Jolie


Kristen stewart StatKristen stewart GetImage

Autor: tportal.hr



Hollywood bi od Kristen Stewart mogao napraviti novu Angelinu Jolie. Pokušaji da to postane Megan Fox su propali, Zoe Saldana nema snage, ali Kristen ima izdržljivost, izaziva kontroverze i strasti obožavatelja i protivnika.

Kristen Stewart preuzela je jednu od Angelininih starih pozicija - ona je najbolje plaćena glumica u Hollywoodu, prema Forbesovoj listi. Slijede Cameron Diaz, Sandra Bullock, Angelina, Charlize Theron, Julia Roberts, Sarah Jessica Parker, Meryl Streep, Kristen Wiig i Jennifer Aniston. Kristen je jedina glumica u prvih deset najbolje plaćenih koja je mlađa od 30 godina......
Članak u cijelosti pročitajte ovdje:

http://www.tportal.hr/portalplus/sumrakomanija/200522/Kristen-Stewart-nadmasila-i-Angelinu-Jolie.html

EDIT:

bravo Kristen! Koliko god ju pljuvali i ne voljeli, na kraju se sve podvuče i zbroji!
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Margita Fri 22 Jun - 22:41:02

Svaka čast za nju, zaista, ali zaista ne bih volela da se pretvori u novu Anđelinu.. ._.
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Decode Sat 23 Jun - 17:53:05

Zapravo radi se samo o pziciji na ljestvici. Njih dvije nisu za usporedbu niti u jednom segemntu, bar za sada. Iako ja volim Angie!
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Decode Sun 5 Aug - 23:14:55

Kristen Stewart: Danima se ne tušira, prejeda se sladoledom

Otkad je u javnosti poput bombe eksplodirala priča o preljubu glumice
Kristen Stewart
, koja je svog dečka
Roberta Pattisona
prevarila s 19 godina starijim redateljem Rupertom Sandersom
(41), Kristen je očajna i u depresiji, a izvori bliski glumici kažu da
uopće ne izlazi van i da se doslovno prežderava sladoledom.
Kristen se također iselila iz doma kojeg je dijelila s Pattisonom, a sad privremeno živi kod prijatelja, producenta Giovannija Agnellija. Njezini prijatelji kažu da je toliko posramljena da se boji suočiti s javnosti pa uopće ne izlazi iz kuće.

- Ponaša se kao tinejdžerica slomljenog srca. Naprestano plače i ni
sa kim ne želi razgovarati. Tvrdi da istinski voli Roberta i da je on
bio njezina srodna duša. Ali ona je uprskala i sada se boji da ga je
zauvijek izgubila. Neutješna je, izjavio je za američke medije jedan
njezin prijatelj.



Kristen se navodno već danima ne tušira, ne pere kosu i ne presvlači.


Toliko je depresivna da se već nekoliko dana nije tuširala, prala
kosu ili presvlačila, a cijelo vrijeme se i prežderava sladoledom.

Pattison je navodno poludio i na činjenicu da je Kristen trenutno kod
Giovannija. On pak, u javnosti brani svoju prijateljicu, tvrdeći da
njezina veza sa Sandersom nije bila seksualna i da su tabloidi sve
izokrenuli.

EDIT:
Za higijenu nemam komentara. Sva sreća nije izbacila neki parfem sa svojim imenom.
A što se tiče sladoleda, pa dobro će joj doći koja kila.
mmmmmmmmmmmm njam! I ja bih malo sladoleda! mljac
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Margita Mon 6 Aug - 12:22:51

Ma, mislim da parfemi nisu njen fax , a za higijenu... pa ko to može da kaže ako već n izlazi iz kuće ? Da vidim tog prijatelja koji će tako da priča za ''prijateljicu''. Ne verujem.
A sladoled bih i ja rado :cheers2: EEEEEeeeej, Kristen, ovamo :heej:
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Tea Mon 6 Aug - 12:46:34

ma svasta pisu ti tabloidi najs
to je sad top tema najs
al eto, kao uvijek slava ima svoju cijenu najs
Tea
Tea


Age Age : 32
Broj postova Broj postova : 3480
Mirror novac Mirror novac : 2275
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-08-04

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Decode Wed 15 Aug - 22:45:01

Novi problemi za Kristen!
Kristen Stewart u problemima: Nakon skandala oko preljuba, izbacili je iz drugog nastavka 'Snjeguljice i lovca'

Naime, 22-godišnja Stewart u filmu 'Snjeguljica i lovac', čiji je redatelj Rupert Sounders, a s kojim je prevarila R. Pattinsona, tumači bajkovitu heroinu, i bilo bi poprilično teško zamisliliti da ne glumi u nastavku.

Ipak, šefovi u Universalu odlučili su kako će se radnja u nastavku vrtjeti oko lovca, kojeg glumi Chris Chris Hemsworth, obiteljski čovjek bez mrlje u životopisu.



Redatelj Sanders (41) najvjerojatnije će pak zadržati posao.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Decode Sun 9 Sep - 21:47:19

slučajan susret


Kristen Stewart napokon je upoznala svoju najveću suparnicu


Dvije mlade heroine tad su se prvi put srele
uživo, iako su se ranije dopisivale. - Ljudi koji su svjedočili njihovu
susretu rekli su da su se cijelo vrijeme zafrkavale - otkrio je izvor
za Us Weekly.


http://www.vecernji.hr/scena/kristen-stewart-napokon-je-upoznala-svoju-najvecu-suparnicu-clanak-451202


Sve pršti od ljubavi! Samo ne znam zašto su, tj po čemu su suparnice i to najveće!? Kristen stewart 3870083400
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by nightrunner Sun 9 Sep - 22:41:48

pise sve..trac
nightrunner
nightrunner


Broj postova Broj postova : 520
Mirror novac Mirror novac : 435
Primljeno likeova Primljeno likeova : 2
Join date Join date : 2011-07-30

Back to top Go down

Kristen stewart Empty Re: Kristen stewart

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum