Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!
Mirror forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

+8
Dea
Aaradhya
Decode
Vela
Margita
Ivana
Tea
Bella's nudger
12 posters

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Decode Mon 9 Apr - 12:25:31

HUNGER GAMES
Igre gladi i treći tjedan zaredom drmaju kino blagajnama
Film o tinejdžerima koji se bore za preživljavanje protekli je tjedan zaradio 33,5 milijuna dolara na kino blagajnama u Sjedinjenim Državama i Kanadi.
I treći tjedan zaredom „Igre gladi" najgledaniji je film u sjevernoameričkim kinima, prenosi Hina.
Film o tinejdžerima koji se bore za preživljavanje protekli je tjedan zaradio 33,5 milijuna dolara na kino blagajnama u Sjedinjenim Državama i Kanadi, odnosno gotovo 303 milijuna dolara ukupno na tom području otkako se počeo prikazivati 23. ožujka.
Na drugom je mjestu ovoga vikenda bio film "Američka pita 4" sa zarađenih 21,5 milijuna dolara, a na trećem 3D verzija Titanica, hita Jamesa Camerona iz 1997. godine, s prihodom od 17,4 milijuna dolara.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Thu 26 Apr - 22:27:14

Pošto sam za dva dana pročitala sve tri knjige sinoć sam rešila i da odgledam film koji je snimljen po prvom delu serijala. Na žalost, zaspala sam na pola, ali nije kriv film nego to što sam prethodnu noć čitala knjige negde do 3 i duže, a ja umem da zaspim i na najzanimljivijem filmu kad ga gledam zavaljena u krevetu, makar i onom u dnevnoj sobi Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 2948561570
Zato sam danas uz nekoliko prekida, zbog više sile - ručak, sinčić i slično, dovršila gledanje. Snimak je bio očajan, bioskopski, zvuk još gori, ali film sve u svemu nije loš. Naravno, knjige su uvek bolje, ali u nekim momentima me je baš dirnuo. Glumica koja igra glavnu junakinju mi se dopada, dok su obojica glavnih junaka bili totalno drugačiji u mojoj glavi Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 2948561570
Mislim da ću sledeći nastavak obavezno pogledati u bioskopu, jer samo bioskop omogućuje pravi doživljaj, nema ni dece, ni spremanja ručka, ni sudova, ničega da te prekida i odvlači pažnju...
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Aaradhya Fri 27 Apr - 10:06:02

Zašto nema djece u kinu Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 2948561570
Aaradhya
Aaradhya
Baba B

Broj postova Broj postova : 1481
Mirror novac Mirror novac : 1643
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-17

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Fri 27 Apr - 11:42:40

Ness, mislim nema moje dece, tuđa mi ne odvlače pažnju Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 2948561570
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Barbie Klaus Fri 27 Apr - 18:35:13

meni je THG fenomenalan film..daleko bolji od sumraka
Barbie Klaus
Barbie Klaus
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Age Age : 27
Broj postova Broj postova : 861
Mirror novac Mirror novac : 448
Primljeno likeova Primljeno likeova : 4
Join date Join date : 2011-07-25

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by ●Nemesis● Wed 2 May - 11:55:03

Barbie Klaus wrote:meni je THG fenomenalan film..daleko bolji od sumraka
Slazem se ^^
Ja sam procitala sve knjige i odgledala film i zaista su mi fantasticni. Mada zaista ne znam zasto uporedjuju sa Sumrakom kada nema nikakvih dodirnih tacaka...
●Nemesis●
●Nemesis●
Na vrhu svijeta
Na vrhu svijeta

Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 20
Mirror novac Mirror novac : 24
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2012-04-27

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Margita Wed 2 May - 13:15:42

A meni samo nije jasno to da dok je Sumrak bio popularan,svima je bio najbolji film,a sada,kad je nešto drugo u centru pažnje,sve je bolje od Sumraka -.- Stvarno interesantno -.-
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by ●Nemesis● Wed 2 May - 13:24:28

Ne znam, ali meni se Sumrak nije dopadao od pocetka, nije mi privukao paznju, ali sam procitala sve knjige..
Vise volim futuristicke romane i filmove...
●Nemesis●
●Nemesis●
Na vrhu svijeta
Na vrhu svijeta

Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 20
Mirror novac Mirror novac : 24
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2012-04-27

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Margita Wed 2 May - 15:15:01

Ma oke,mada pričam uopšteno,znam mnoge ''fanove''m Sumraka i ovako,koji čim su TVD,sad i THG došli,odmah je sve bolje. Stvarno glupo -.-
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by ●Nemesis● Wed 2 May - 15:29:24

Ah da znam i ja takve -.-
Vole samo ono sto je "moderno".
●Nemesis●
●Nemesis●
Na vrhu svijeta
Na vrhu svijeta

Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 20
Mirror novac Mirror novac : 24
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2012-04-27

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Decode Thu 3 May - 0:03:22

hahahaha. valja biti u toku. Sad su THG in!

No ja ne mogu suditi, jer niti sam gledala film, niti sam čitala knjige. Uostalom, o ukusima se ne raspravlja.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by unbreakable. ♥ Sun 3 Jun - 14:16:27

Decode wrote:No ja ne mogu suditi, jer niti sam gledala film, niti sam čitala knjige. Uostalom, o ukusima se ne raspravlja.
Slažem se.
unbreakable. ♥
unbreakable. ♥
Na vrhu svijeta
Na vrhu svijeta

Grad Grad : Paris
Age Age : 26
Broj postova Broj postova : 66
Mirror novac Mirror novac : 66
Primljeno likeova Primljeno likeova : 0
Join date Join date : 2012-06-03

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Decode Mon 22 Oct - 18:24:52

Zaboravila sam reći, prije jedni dva tjedna pogledah THG. Pa da i ja nešto napišem o filmu!
Moram priznati da sam bila vrlo skeptična po pitanju filma. Nisam puno očekivala, tek razvikan film, tj dobro napumpanu reklamu. Tako da me je film ugodno iznenadio, ali ništa posebno.
Pa da krenem od tehnikalija.
Film je po mom skromnom mišljenju dosta dobro snimljen. Fotografija je sjajna, efekti solidni. Glumačka ekipa je bolji dio ove buduće franšize. Sve pohvale mladoj J. Lawrence i J. Hutchersonu. Naravno da bi se privukla publika, u film je važno umetnuti par legendarnih imena poput W. Harellsona, S. Tuccia, D. Sutherlanda. Ali za Boga dragoga
ZAŠTO MI NITKO NIJE REKAO DA U FILMU IGRA LENNY KRAVITZ????

Ono što meni u filmu smeta je sama priča! Nedorađeni odnosi u ljubavnom trokutu. Sve je nešto visjelo u zraku, kao platondka, u RL-u nerealizirana ljubav. A veza između Katniss i Peete totalno nedefinirana. Djelovala mi je više kao zahvalnost Peeti , nego potencijalna veza. Odnos između majke i Katniss, također nedefiniran.
Sve u svemu, previše nasilja za ciljanu tinejđersku publiku, iako je to način da se dočara gladijatorski reality show. Puno trke, površni odnosi, nejasna priča (iako je sama ideja dobra, ali več viđena). Sve se svodi na akciju koju dugo čekamo, jer je uvod dosta razvučen.
Pa moja ocijena bi bila solidna trojka (od 5 naravno).
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Margita Mon 22 Oct - 19:51:26

Ljubav i u filmu i u knjizi igra potpuno sporednu ulogu i to nisi ni trebala da očekuješ od ovog ilma. Kako vidim, uglavnom su ti to zamerke, što nema ljubavi i odnosa ( sad ovde grešim nisi rekla između kojih tačno likova ) među likovima, ali glavni deo priče i treba da bude akcija, njihova borba u areni i dokle smo zaista zagrizli u glupostima.
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Decode Mon 22 Oct - 20:47:09

Izbrisa mi mali cijeli post, a pišem ga več 10 minuta. Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 3233883801
Da skratim! Nije meni nedostatak romanse zamjerka. Nego površnost odnosa među protagonistima. Sve je manje više nedorečeno. Likovi su (osim Katsniss, Pette i Haymitcha) nedefinirani. Lik Haymitcha ima toliko potencijala da razvije interesantan odnos s likovima, ali scenarist je tu zakazao (ili možda sama Collinsova).
Na osnovu čega je Cinna razvio sklonost prema Katniss i Peeti, nije mi jasno (možda sam prespavala taj dio filma Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 3870083400).
Lik majke, u blokadi ne samo radnjom filma, nego opčenito blokiran lik, a msm da bi trebao biti bitan.
Akcija jeste veči dio filma, i odlično je snimljena, ali i tu ima propusta u priči. Ali ta pitanja ću kasnije postavljati.
Ali kao cjelina film nije loš, a mislim da j imao više potencijala.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Tue 23 Oct - 13:39:13

Dec, ustvari i nema veze između Pite i Ketnis, on nju voli, ali ona samo glumi zbog preživljavanja. Ona je prikazana kao osoba prvenstveno orjentisana na borbu za preživljavanje, koja se brine o mlađoj sestri i to je pokreće. Ljubav tu nekako igra sporednu ulogu.
Priča nesvakidašnje opisuje devojku kao jaču i sposobniju i fizički i emotivno, tako da izlazi iz klišea gde muškarac spašava svoju ljubav borbom i snagom. Ovde je potpuno obratno što je vrlo osvežavajući pomak.
Mada mi u svakom slučaju fali više romanse, jer se na kraju i najveći junaci-muškarci zaljube i izgube pamet za nekom devojkom, samo naša Katnis ostaje manje-više hladna, iliti tvrda srca, kako bi to rekao naš narodni pesnik.
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Margita Tue 23 Oct - 14:00:40

Biće toga višpe u drugim delovima, ali svakako ne mogu ni da se očekuju neke emocije prevelike i ne može se očekivati od nje da ih iskazuje posle svega što je rpošla, a i po prirodi nije neka otvorena ličnost.. :mislioc:
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Tue 23 Oct - 16:09:28

nemoj ništa otkrivati šta će biti jer Dec nije čitala knjige, ja jesam sva tri dela, ali se ugrizem za jezik da nešto ne izlanem Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 2948561570
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Decode Sat 13 Apr - 21:31:24

Nastavak triologije The Hunger Games: Catching Fire izlazi 22.11.2013. u SAD.

IMDb

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Hunger10




Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Sat 13 Apr - 22:51:09

gledaću ga, što je veliki komplimet od mene obzirom da sam serijofil, a nkako filmofil
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Margita Tue 16 Apr - 16:19:52

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 3872336821
Margita
Margita


Age Age : 30
Broj postova Broj postova : 2090
Mirror novac Mirror novac : 2424
Primljeno likeova Primljeno likeova : 3
Join date Join date : 2011-11-25

http://www.book-forum.net/forum

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Mon 9 Dec - 9:56:24

Odgledala sam preksinoć drugi deo - Lov na vatru. i sve o njemu sam već napisala kod knjige Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 2599680824
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Decode Mon 9 Dec - 10:03:05

Vidjela sam. I gledaću svakako, samo je pitanje gdje: u kinu ili doma? :mislioc:
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Mon 9 Dec - 14:56:12

na kraju mi je bilo žao što sam gledala kući, planiram da odem u bioskop sa tinejdžerkom kada film nekad iduće godine stigne do mog "malog mista"
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Ivana Sun 21 Dec - 22:45:13

Kakav maler! 1. deo trećeg dela knjige igrao je u mom bioskopu oko 22. 11. i ja to nisam videla na vreme, a čak mi je i studentkinja bila tu, i nisam otišla da ga gledam, šmrc, a sada nema nigde da se nađe na netu, thepiratebay je poluizgubljen (jadni mi, odakle ćemo skidati nove filmove i serije  Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 1371890812 ) nema ga na Milveru, bzvz
Ivana
Ivana
Pokraj tebe
Pokraj tebe

Broj postova Broj postova : 4139
Mirror novac Mirror novac : 2768
Primljeno likeova Primljeno likeova : 7
Join date Join date : 2011-08-01

Back to top Go down

Igre gladi nadmašit će sumrak sagu? - Page 2 Empty Re: Igre gladi nadmašit će sumrak sagu?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum