Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!

Join the forum, it's quick and easy

Mirror forum
Dobrodošli na Mirror forum!
Registracija je jednostavna, pridružite nam se!
Mirror forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

+2
Aaradhya
Decode
6 posters

Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Decode Fri 13 Jan - 11:06:58

Prije svega želim napomenuti, da sam zbog privatnih razloga odgodila postavljanje radova koji su pristigli za natjecanje, pa se ovom prilikom ispričavam svim natjecateljima, a i onima radoznalim koji su iščekivali ishod natjecanja.

Kao što znate tema prvog natjecanja je bila je:
Prvi Božić male Renesmee
Prijavljen je samo jedan rad koji će biti nagrađen. Umjesto ocjenjivanja, možete podijeliti svoje dojmove.


Svanulo je sivo jutro. Kiša je, svom svojom silinom tukla o prozore naše kolibe. Ležao sam u našem krevetu i pogledom tražio Bellu. Ona je u tom trenutku izašla iz kupaonice. Prišla mi je poput lahora, ovlaš dodirnula usnama kutak moje usne. Sjela je do mene, moje ruke nestale su u njezinoj gustoj, tamnoj kosi.
„Ljubavi, moramo danas u lov. Odgađaš već predugo.“ prošaputao sam, želeći skrenuti misli dok sam je promatrao u svom zagrljaju.
„Znam. Mogli bi otići do Charlia. Badnjak je i puno će mu značiti da dan provedemo kod njega i da ga pozovemo da sutra dođe na Božićni ručak kod Cullenovih.“ odgovorila mi je Bella. Njezini prsti već su istraživali moje lice kao da ga sada po prvi put vidi.
„Pa naravno. Pomoći ću mi unijeti jelku u kuću a Nessie i ti je možete ukrasiti. Nama svima će puno značiti da provedemo ovaj dan kod njega. Ali...samo pod jednim uvjetom!“
Zastala je i ukočila se od iznenađenja mojom posljednjom rečenicom.
„Kojim uvjetom?“ upitala je.
„ Da večer provedemo u našoj kolibi!“ ponosno sam odgovorio i već u slijedećem treptaju oka, jastuk mi je završio svom silinom po glavi. Jastuk kojim me je Bella gađala.
„Da li si to meni počeo čitati misli, mili?“ Samo sam se nasmijao na njezinu reakciju.
„A uz to, koliko puta ti moram reći da ne volim da kad našu kćer zoveš Nessie!“ nastavila je, tobože ljuta.
„Ma znam ali meni je Nessie samo naša draga, prekrasna kćer i nitko drugi.“
Nježno mi je utisnula poljubac , a ja sam ga željno dočekao. Moja ruka klizunla je niz njezina leđa.
„Hajde. Diži se iz kreveta. Čeka nas puno posla danas.“ prekinula je Bella našu igru na vrijeme.
„Evo, evo. Gospođo Cullen jako ste strogi jutros!“ nasmijao sam se njezinoj oštrini, pa sam nastavio „ Mislim da se nešto događa u dječjoj sobi... Ona sanja. Ajmo.“
Moja draga i ja tiho smo se ušuljali u sobu naše kćeri, u strahu da će je, nevrijeme koje je vani divljalo, omesti u njezinom mirnom snu. Međutim ona je spavala sa smješkom na usnicama, nožni prstići virili su ispod pokrivača. Sanjala je sve nas, a slike u njezinom umu izmjenjivale su se slike bez nekog posebnog reda, kao bljeskovi. Najprije kako mirno leži u naručju svoje mame, kako na mojim ramenima uživa u ludoj igri skakanja po drveću. Potom u igri s Alice i Jasperom i njezinom lopticom, zatim u hranjenju s Rosalie i Emmetom. U šetnji sa bakom Esme. A Esme joj je bila baka u svakom smislu te riječi, u svom umu mogao sam vidjeti divne osjećaje koji preplavili Esme od prvog trenutka kad je ugledala Nessie. Moglo bi se reći da bi je obuzela lagana groznica kad god bi Nessie bila prisutna. Njezinu nevjerovatnu sposobnost da voli, da stvara obiteljske veze i jača sve veze među nama, Nessie je samo produbila, dala joj novu dimenziju. Odjednom je u Nessinom um bila slika Carlisle kako se široko smije kad ju je ugledao da je sve gaze iz njegove liječničke torbe raširila na podu dnevnog boravka. Posljednja slika prije nego li se probudila bila je na travnjaku iza naše kolibe, ležala je oslonjena na bogato Jakovo krzno i igrala se njegovim ušima, a on je sve mirno trpio.
Bella ju je nježno podignula iz krevetića čim je otvorila oči. Još onako snenu dala ju je meni u naručje. Mislim da nema divnijeg, nježnijeg osjećaja nego kad primite svoje dijete na ruke . Moji zaštitnički nagoni koji su se probudili od kako sam upoznao Bellu, rođenjem naše kćeri produbili su da nisam ni sam znao koliko su duboki.
Njezina mama već je žurno pripremila svijetlo plavu haljinicu, posutu bijelim sitnim cvijetićima, cipelice, mašnice za kosu i sve ostalo što joj je namjeravala odjenuti taj dan. Bella ju je ponovno uzela i otišla sa Nessie u kupaonicu. Ostao sam sam u Nessinoj sobi. U kutu sobe ugledah nekakvu ogrlicu rastrganu do najsitnih dijelova. Stradala je u Nessinim pokušajima da utvrdi koliko je jaka. Možda joj je i Jake pomogao. Sjetio sam se da je to zapravo bio Arov poklon Belli. Na sreću, u tom trenutku došle su moje najdraže nazad u sobu pa sam potpuno zaboravio o čemu sam razmišljao.
Nessie mi je skočila u zagrljaj i ja sam je odjenuo. Dok sam je ja držao u rukama, Bella joj je pokušavala obući cipelice. Nije voljela nositi cipelice, već je najviše voljela biti bosa. No, nakon kratke borke, pošlo nam je za rukom našu malu tvrdoglavicu privoliti na cipele.
Nessie se našla između nas dvoje, pa je svoje male ručice objesila oko naših ramena koliko su one uspijevale dosegnuti. Poželio sam da ovaj trenutak može trajati vječno, ali morao sam se zadovoljiti tek trenutkom. Ionako ga mogu ponoviti kad god to poželim.
„Mislim da smo sada spremni za pokret.“ rekla je Bella.
„Idemo do djeda Charlia, dušo. I biti ćemo tamo cijeli dan. objasnio sam našoj kćeri.
„'oće doći Jake?“ pitala se naša kćer. kao i Belli , tako je i Nessie, Jacob postao važna karika u životu. Bio sam svjestan dobrobiti te činjenice ali i bojazni što donosi budućnost s njim.
„Nisam sigurna, ali vrlo vjerovatno. idemo provjeriti?“ rekla joj je Bella.
„Daaaaaaaaaa“ ciknula je Nessie.
Mi smo se pogledali jer nisamo baš očekivali takvu viku, međutim u njezinom umu već je bila slika njezinog dragog djeda Charlia kako joj se skriva iz kauča.

***



Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Aaradhya Fri 13 Jan - 13:22:54

:tissue:
Nedostaje mi ovo, jedan je rad ali mnogo vrijedan LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati 1371890812 Divan je tekst :tissue:

1222 boda najs
Aaradhya
Aaradhya
Baba B

Broj postova Broj postova : 1481
Mirror novac Mirror novac : 1643
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-17

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Decode Fri 13 Jan - 22:41:13

Slažem se Ness!

Tekst je sjajan. Šteta što smo ga ograničili brojem rečenica, mogao je biti i duži! LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati 2599680824
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Tea Sat 14 Jan - 16:17:22

odlicno:D jako mi se svida :D
Tea
Tea


Age Age : 33
Broj postova Broj postova : 3480
Mirror novac Mirror novac : 2275
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-08-04

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Dea Mon 16 Jan - 16:46:21

Možda bi autorica mogla nastaviti pisati... LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati 2599680824
Dea
Dea


Broj postova Broj postova : 2270
Mirror novac Mirror novac : 3458
Primljeno likeova Primljeno likeova : 4
Join date Join date : 2011-07-17

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Bella's nudger Mon 16 Jan - 17:52:38

predobroo
Bella's nudger
Bella's nudger




LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Comix

Broj postova Broj postova : 2426
Mirror novac Mirror novac : 2854
Primljeno likeova Primljeno likeova : 4
Join date Join date : 2011-07-28

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Decode Mon 16 Jan - 22:44:36

Dea wrote:Možda bi autorica mogla nastaviti pisati... LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati 2599680824

Pa i mogla bi! Imamo i dio ta radove naših forumaša, zar ne? A može jednostavno u dio o vampirima.
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by robela Wed 25 Jan - 12:47:23

Sviđa mi se, samo nastavi
robela
robela
U ekipi
U ekipi

Age Age : 45
Broj postova Broj postova : 218
Mirror novac Mirror novac : 211
Primljeno likeova Primljeno likeova : 1
Join date Join date : 2011-08-05

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Decode Wed 25 Jan - 22:47:19

Prvi Božić male Renesmee, napisala je naša Dea. Iako će tema uskoro biti zaključana i premještena u "kantu", rad ćemo prebaciti u dio po dogovoru.

Dea, nadam se da nastavak slijedi, jer ovo je po mom mišljenju jako dobro!
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Bella's nudger Wed 25 Jan - 23:08:53

ah baš sam se pitala ko je to napisaoo
zia dea ovo je predobro
očekujem nastavak
Bella's nudger
Bella's nudger




LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Comix

Broj postova Broj postova : 2426
Mirror novac Mirror novac : 2854
Primljeno likeova Primljeno likeova : 4
Join date Join date : 2011-07-28

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Dea Thu 26 Jan - 9:13:49

Hvala vam cure
Bilo mi je prilično neugodno ovo objaviti ali pomoglo je što je bilo anonimno jer osim dec nitko nije znao tko je napisao ovo
nastavak samo počela pisati ali nemam baš puno vremena...
Dea
Dea


Broj postova Broj postova : 2270
Mirror novac Mirror novac : 3458
Primljeno likeova Primljeno likeova : 4
Join date Join date : 2011-07-17

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Tea Fri 27 Jan - 0:52:04

deaa LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati 3872336821 divno! ugodno si me iznenadila ;) imas smisla, i jedva cekam nastavak najs najs najs
Tea
Tea


Age Age : 33
Broj postova Broj postova : 3480
Mirror novac Mirror novac : 2275
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-08-04

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by robela Fri 27 Jan - 8:39:19

Dea, svaka čast. Čekamo slijedeći dio
robela
robela
U ekipi
U ekipi

Age Age : 45
Broj postova Broj postova : 218
Mirror novac Mirror novac : 211
Primljeno likeova Primljeno likeova : 1
Join date Join date : 2011-08-05

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Decode Fri 27 Jan - 10:42:51

Kao jedini prijavljeni, ujedno i kvalitetan literrni uradak naše Dee nagrađujemo sa pobjedničkih 150 novčića.

Dio sa pobjedničkim bedžom, odradit će naša tehničarka Ness!

Dea još jednom, čestitamo ti na vrlo lijepom radu i zahvaljujemo ti se na odazivivu na tkmičenje!

Administracija



LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati 846098221

Tvoj rad neće iči u kantu. Po tvojoj želji možemo ga prebaciti u Talented ili u Vampire Box!
Decode
Decode


Grad Grad : Zagreb
Age Age : 49
Broj postova Broj postova : 12020
Mirror novac Mirror novac : 10166
Primljeno likeova Primljeno likeova : 11
Join date Join date : 2011-07-16

https://mirror.forumcroatian.com

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Aaradhya Thu 2 Feb - 14:00:10

Dea kraljice, congradulations :D

Tema je zaključana. Hvala na razumjevanju, Mirror forum team
Aaradhya
Aaradhya
Baba B

Broj postova Broj postova : 1481
Mirror novac Mirror novac : 1643
Primljeno likeova Primljeno likeova : 6
Join date Join date : 2011-07-17

Back to top Go down

LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati Empty Re: LIterarno takmičenje MF#1 Rezultati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum